Lart
 

Dreka/Darka

Më të fundit

Pulë e Pjekur Në Kos

Koha totale: 40 minuta            Servimi: Për 4 persona       Lloji i dietës: Pjatë kryesore...

Recetë Mishi dhe Perime

KOHA TOTALE 20 minuta SERVIMI 2 LLOJI I USHQIMIT Mish viçi, bizon dhe mish qengji Pa gluten Pjatë kryesore Paleo...

Gjel Deti me Zarzavate

KOHA TOTALE 15 minuta Servimi 2-4 Lloji i ushqimit Pa gluten Pjatë kryesore Paleo Pa gluten Ketogjenik   PERBERSIT: 1 ...

Receta e Piccata Pule

KOHA TOTALE 25 minuta Servimi 3–4 Lloji i Ushqimit Pule ose Gjel Deti Pa gluten, Pjata kryesore   PERBERSIT: Për...

Krahë Pule Parmixhano

KOHA TOTALE 35 minuta SERVIMI 3 LLOJI I USHQIMIT Pulë & Xhel Deti Pa gluten Pjata kryesore LLOJI I DIETES...

Tavë me makarona me djathë

Tavë me Makarona me Djathë

Për ta filluar këtë recetë ngrohni furrën deri në 175 gradë celcius dhe lyejeni një teps me dimension 22x33.Gatuani 2...

Pulë e Shijshme e Stilit Hungarez

Receta Meksikane Calabacitas

Në fillim për të përgatitur calabacitas, duhet të preni perimet. Do t'iu duhet një zukini e grirë, një kungull i...

Recetë Pule Katsu

Recetë Pule Katsu

Në rregull, për të përgaditur këtë recetë, më pëlqen që të përziej vajin për zhytje në fillim. Kjo është shumë...

Kategoritë e Recetave

Recetat e fundit

Recetat me të lexuara

Nuk ka përmbajtje të disponueshme