Lart
 

Ëmbëlsira

Më të fundit

Kek me Merengë dhe Limon

Kjo meringë e lehtë dhe e butë e limonit ka shumë aroma agrumesh nga lëngu i limonit dhe lëvores, si...

Biskota Krishlindjesh

Përbërësit: 1 filxhan gjalpë 1/2 filxhan sheqer 1 vezë e madhe 1 lugë çaji ekstrakt vanilje 1 filxhan miell 1/2...

Bakllavë me Bajame

Bakllavë me Bajame

Smoothie me çokollatë, bajame dhe banane është e shijshme dhe e shëndetshme! Një mëngjes të shpejtë dhe një mëngjes që...

Byrek me Biskota me Çokollatë

Byrek me Biskota me Çokollatë

Smoothie me çokollatë, bajame dhe banane është e shijshme dhe e shëndetshme! Një mëngjes të shpejtë dhe një mëngjes që...

Cheesecake me Dredhëza

Cheesecake me Dredhëza

Smoothie me çokollatë, bajame dhe banane është e shijshme dhe e shëndetshme! Një mëngjes të shpejtë dhe një mëngjes që...

Recetë e Pudingut me Manaferra

Recetë e Pudingut me Manaferra

Smoothie me çokollatë, bajame dhe banane është e shijshme dhe e shëndetshme! Një mëngjes të shpejtë dhe një mëngjes që...

Kategoritë e Recetave

Recetat e fundit

Recetat me të lexuara

Nuk ka përmbajtje të disponueshme