Lart
 

Mëngjesi

Më të fundit

Petulla me Banane

Petulla me banane pa gluten të cilat mund t’i përgadsini vetëm për 10 minuta! Hidhni arra amerikane dhe mjedra për...

Petulla me Banane dhe Proteina

Koha Totale: 20 minuta Për sa Persona: 1-2 persona Lloji i Dietës: Mengjes me Proteina Vegjeteriane Petulla me Banane dhe...

Recetë Omleti Jugperëndimor

Recetë Omleti Jugperëndimor

Kjo recetë për omletë jug perëndimore është shumë e shijshme! Është e pasur me proteina, fibra dhe me shije të...

Kategoritë e Recetave

Recetat e fundit

Recetat me të lexuara

Nuk ka përmbajtje të disponueshme