fbpx
Lart
 

Pije

Më të fundit

Koktej me Xhin, Borzilok dhe Tranguj

Koktej me Xhin, Borzilok dhe Tranguj

Përgatitja e këtij smoothie të freskët është e lehtë. Varësisht nga dëshira juaj për viskozitetin e smoothie-it mund të ndryshoni...

Latte Kungulli

Latte Kungulli

Përgatitja e këtij smoothie të freskët është e lehtë. Varësisht nga dëshira juaj për viskozitetin e smoothie-it mund të ndryshoni...

Smoothie Vere me Mango

Smoothie Vere me Mango

  Koha Totale: 20 minuta Për sa Persona: 2 persona Lloji i Dietës: Pa gluten Vegane   Përbërësit 1 filxhan...

Smoothie me Proteina dhe Manaferra

Smoothie me Proteina dhe Manaferra

Ka sasi të madhe të proteinave, yndyrna të shëndetshme dhe karbohidrate për të furnizuar përsëri rezervat e organizmit apo t’iu...

Lëng për Zemër të Shëndetshme

Lëng për Zemër të Shëndetshme

Disa ushqime mund të kenë një dozë të fortë të fitonutrienëve që mund të parandalojnë apo të riparojnë qelizat e zemrës.

Kategoritë e Recetave

Recetat e fundit

Recetat me të lexuara

Na ndiqni në FacebookPër të Mos Humbur Asnjë Super-Postim të Probleme.me
Bëje Like