Lart
 

Sallata

Më të fundit

Sallatë me Perime dhe Patate

Provoni këtë sallatë me patate në skarë për një perspekitivë të një sallate klasike verore. Kjo recetë e shijshme përmban...

Recetë për Sallatë Cobb

Recetë për Sallatë Cobb

  Koha Totale: 5-10 minuta Për sa Persona: 2 persona Lloji i Dietës: Pa gluten, Paleo   Përbërësit 2 kupa...

Sallatë Vegjetariane e Pagatuar

Sallatë me Perime Fresh

Kjo recetë e perimeve të papërpunuara është shumë e shijshme! Salca shton një shije që e bënë rifreskuese pa sakrifikuar...

Recetë për Sallatë Cobb

Recetë për Sallatë Cobb

Avokadot janë të pasura me yndyrna të shëndetshme dhe të pangopura. Gjithashtu kanë veti anti inflamatore dhe janë të pasura...

Kategoritë e Recetave

Recetat e fundit

Recetat me të lexuara

Nuk ka përmbajtje të disponueshme