Lart
 

Supë dhe Salca

Më të fundit

Supë me Domate dhe Kikirik

Niveli: I Lehtë Gjithsej: 1 orë  Përgatitja: 25 min Gatimi: 35 min Fiton: 6 servime Fakte nutricionale Përbërësit 1 lugë...

Recetë e Supës Minestrone

Recetë për Supë Minestrone

Asortimenti i perimeve do të thotë se do të merrni një shumëllojshmëri të vitaminave dhe mineraleve në çdo kafshatë.

Recetë Supë Qepë

Recetë e Supës me Qepë

Në fillim do të karamelizoni qepët. Kjo është e rëndësishme për shkak se qepët e karamelizuara janë pjesët e pasura...

Kategoritë e Recetave

Recetat e fundit

Recetat me të lexuara

Nuk ka përmbajtje të disponueshme